Zwycięstwo na inauguracje sezonu !!!

Udanie zespół Tucholanki rozpoczął zmagania ligowe, pokonując w Przysiersku miejscową Spartę 5-2 (4-1) ! Dyspozycja naszego zespołu po kilku zmianach kadrowych była pewną niewiadomą i praktycznie pierwszy raz zagraliśmy w pełnym składzie. Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando i to my prowadziliśmy grę, bardzo dobrze współpracowała formacja ofensywna zespołu, co chwilę zagrażając bramce przeciwnika. Wynik meczu otworzył Mateusz Renkiewicz ok 15 min, następnie 2 bramki zdobył Patryk Suchomski po ładnych asystach Patryka Kaszczyszyna, który udanie uczcił powrót do zespołu po rocznej przerwie, ponieważ oprócz 2 asyst sam zdobył2 bramki ! W 40 minucie prowadziliśmy 4-0 i wkradło się małe rozluźnienie, co spowodowało utratę bramki tuż przed przerwą. Po przerwie mecz się trochę wyrównał, jednak wciąż zagrażaliśmy bramce gości, czego dowodem była 5 bramka zdobyta przez Kajaka, nie wykorzystaliśmy również rzutu karnego. Niestety w doliczonym już czasie gry ponownie straciliśmy gola. Nie zmienia to faktu, że możemy być zadowoleni z inauguracji sezonu, wszystkie bramki padły po zespołowych akcjach i na pewno ten wynik dodał nam wiary na udany sezon