Przygotowania do piłkarskiej wiosny czas zacząć !

Nasz zespół rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej A-klasy! Od początku stycznia zajęcia odbywają się raz w tygodniu na hali, natomiast właściwe przygotowania rozpoczną się od 31 stycznia i będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w terenie, na boisku, w sali oraz na siłowni. Początek rundy rewanżowej zaplanowano na 25-26 marca, kiedy to wyjedziemy na arcyważny mecz ze Startem Pruszcz! Zespół czeka 8-9 gier kontrolnych, w większości na tucholskiej sztucznej nawierzchni, więc każdy zawodnik będzie miał wiele szans na pokazanie swojej przydatności do gry w podstawowej jedenastce. Zespół poprowadzi duet trenerów - Dariusz Szulc i Grzegorz Ogiegło, których współpraca sprawdziła się w rundzie jesiennej. Nie przewiduje się większych zmian w kadrze zespołu, wszyscy zawodnicy zadeklarowali chęć dalszej gry w zespole! Do zespołu wróci prawdopodobnie po półrocznej przerwie Szymon Szyca. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie.