Kolejne ważne zwycięstwo! Tucholanka wygrywa u siebie z Kamionką.

Po ciężkim meczu nasz zespół odniósł zasłużone czwarte zwycięstwo z rzędu i trzecie bez straty bramki ! Tym razem pokonaliśmy zawsze groźny zespół Kamionki Kamień Krajeński 3-0, choć do przerwy był wynik bezbramkowy ! Pierwsza połowa była dość niemrawym widowiskiem, słabo się organizowaliśmy w ataku, brakowało dynamiki
i przyspieszenia w wyprowadzaniu piłki, dopiero pod koniec pierwszej części meczu zaczęliśmy łapać odpowiedni rytm
i zagrażać bramce gości. Tuz po przerwie swój indywidualny kunszt pokazał Kajak, sam wypracowując sobie miejsce do strzału,uderzył nie do obrony z rogu pola karnego ! Od tego momentu nasza gra była dużo płynniejsza i zyskaliśmy spora przewagę w posiadaniu piłki, jednak bez efektu bramkowego. Dopiero ok 70 min, ponownie Kajak wykorzystał idealne prostopadłe podanie od Rene i wygrywając pojedynek z obrońcą Kamionki podwyższył na 2-0! Goście starali się zdobyć kontaktową bramkę, atakując większą ilością zawodników, jednak to tylko dawało nam możliwości wyprowadzania szybkich kontr, jednak brak skuteczności nie pozwalał podwyższyć prowadzenie. Trzecią bramkę zdobyliśmy w zmieszaniu podbramkowym po stałym fragmencie gry, a strzelcem jej był Paweł Piechowski, który rozegrał chyba najlepszy mecz w tej rundzie i w pełni mu się ona należała. Dzięki tej wygranej zdobyliśmy w rundzie jesiennej 29 punktów, co jest najlepszym wynikiem od czasu spadku z ligi okręgowej! Daje to nam 3 miejsce w tabeli z tylko 2 punktami straty do lidera, wynik ten możemy poprawić w przyszłym tygodniu, ponieważ gramy awansem pierwszy mecz rundy rewanżowej ze Sparta Przysiersk na własnym boisku.