Cenny remis w okrojonym składzie

Bardzo cenny remis 1-1 przywiózł nasz zespół z wyjazdowego meczu z Gromem Więcbork ! Podział punktów należy cenić tym bardziej, że pojechaliśmy do Więcborka w bardzo rezerwowym składzie, z różnych powodów nie było ponad połowy podstawowego dotychczas składu,bramkarza Wojciechowskiego, braci Kaszczyszynów, Renkiewicza, Piechowskiego, Czapiewskiego oraz Szulca. W pierwszym składzie wyszło aż 6 młodzieżowców, kierowanych przez doświadczonego Wibiasza, Ostrego oraz Sera spisali się rewelacyjnie, nie pozwalając gospodarzom odnieść zwycięstwa. Do przerwy nawet prowadziliśmy po bramce Patryka Suchomskiego, a debiutujący w bramce Oskar Domeracki wybronił rzut karny ! Po przerwie gospodarze zdobyli wyrównująca bramkę i trzeba przyznać, że zdecydowanie zdominowali grę mając wiele sytuacji bramkowych, jednak swojej wielkiej nonszalancji i braku skuteczności zawdzięczają stratę punktów. Jeszcze raz naszym zawodnikom należą się duże gratulacje, za to,że potrafili wytrzymać napór przeciwnika i wywalczyli punkt !