Pewne zwycięstwo w Wudzyniu.

Pewne zwycięstwo 3-0 odniósł nasz zespół w Wudzyniu z zespołem Tartaka ! Mecz nie należał do łatwych ze względu na fatalna jesienną pogodą i nie najlepszy stan boiska. Jedak nasi piłkarze wykonali zadanie wzorowo inkasując 3 punkty! Już w 3 minucie po faulu na Mateuszu Renkiewiczu, bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Kaszczyszyn. Mecz był mało płynny i opierał się głównie na walce w środku pola. Pod koniec pierwszej połowy po rzucie rożnym, największym sprytem wykazał się Dominik Fierek i do przerwy wynik brzmiał 2-0 dla Tucholanki. Po przerwie gospodarze zwiększyli swoje siły w poczynania ofensywne, jednak z tego nic nie wynikało. Około 70 minuty w zamieszaniu podbramkowym, na strzał zdecydował się Rene i mecz zakończył się wynikiem 3-0 !