Derby dla Tucholi !!!

Pewne zwycięstwo 5-1 odniósł nasz zespół w Gostycynie w lokalnych derbach z Myśliwcem ! Wynik ani przez chwilę nie był zagrożony i wysokie zwycięstwo jest w pełni zasłużone. Ta wygrana jest tym bardziej cenna, że na mecz pojechaliśmy bez 2 najlepszych strzelców, Kajaka i Suchego, którzy są kontuzjowani! Młodzież pokazała, że walką i determinacją, można zastąpić nieraz doświadczenie i równie skutecznie walczyć o wygraną. Każdy z zawodników przy 30 stopniowym upale, zostawił sporo sił na boisku, co przełożyło się na wynik. Dzięki temu zwycięstwu umocniliśmy się na 2 miejscu w tabeli, a do lidera tracimy już tylko 2 punkty! Za tydzień, w sobotę w arcyważnym meczu podejmujemy Victorię Koronowo, która podobnie jak my nie doznała jeszcze w tym sezonie porażki. Zapraszamy wszystkich na stadion i prosimy o doping, który na pewno pomoże nam pokonać rywala !